Sulge

TÄIDA VÄLJAD

Olulised sündmused

Aknakoda / Olulised sündmused

AKNAKODA OÜ OLULISEMAID SÜNDMUSEID

11.2022

Äripäev on hinnanud Aknakoda OÜ tegemisi ja arvanud meid 2022 aasta Eesti Gasellettevõtete hulka. Gaselliks valitakse ettevõte, kes on 3 aasta jooksul kasvatanud käivet ja kasumit rohkem kui 50%, on loonud kõige rohkem uusi töökohti, kannavad endas kiiresti areneva ettevõtte olulisi omadusi – paindlikkus, kiirus, julgus. Vaid alla 1% Eesti ettevõtetest on gasellid.

08.2020:

Jõudsime lõpule projektiga, mille käigus vahetasime välja kõik tootmisseadmed uute vastu. Uued tipptasemel tootmisseadmed on valmistatud Saksa firmade Schirmer ja Urban poolt. Uute seadmete kasutuselevõtuga täienes meie tootekvaliteet veelgi ja suurenes tootlikkus. Nüüd oleme suutelised tootma kuni 200 akent päevas.

05.2018:

PALJU ÕNNE meile kõigile! Saime valmis meie enda PVC-akende tehase aadressil Pärlimõisa tee 27 Pärnu linnas. 19 kuud kestnud protsessi tulemusena on meil nüüd kõikidele tänapäeva ootustele ja nõuetele vastav toomiskompleks (3200  m2). Olme- ja töötingimused meie töötajatele vastavad kõrgeimatele ootustele. Tootmisruumid on nüüd kaks korda suuremad kui meie eelmisel rendipinnal. Teenindusmaad materjalide ladustamiseks ja koormate laadimiseks jagub lahedalt. Läbi toimunud suurte muutuste suudame veelgi parema kvaliteediga Teid teenindada. Tulge meile külla ja rõõmustage koos meiega!

31.08.2016:

Sõlmisid Eesti Töötukassa ja Aknakoda OÜ Koostööleppe, mille sisuks on veelgi parem koostöö ja personaalne teenindus. Kindlasti on see Koostöölepe tunnustus mõlemale osapoolele pikaaegsest ja aastatepikkusest koostööst. Koostööpartnerite hulka kuuluvad veel sellised lugupeetud ettevõtted nagu G4S Eesti AS, Selver AS, Tartu Ülikooli Kliinikum AS, Wendre AS, Sanatoorium Tervis AS jne.

11.03.2016:

Sai meie ettevõte Aknakoda OÜ 5 aastaseks. Sünnipäevaga seoses toimus peakontoris pidulik vastuvõtt meie töötajatele ja koostöö- partneritele. Meile esines hingelise muusikavalikuga tuntud laulija hr. Toomas Kuter. Peale kontserti nautisime üksteise seltskonda ja hõrkusid suupisteid. Palju õnne veelkord meie töötajatele ja tänusõnad meie koostööpartneritele! Samas oleme siiralt tänulikud kõikidele meid usaldanud klientidele, ilma kelleta meid olemas ei oleks!

2016

Äripäev on hinnanud Aknakoda OÜ tegemisi ja arvanud meid 2016 aasta Eesti Gasellettevõtete hulka. Gaselliks valitakse ettevõte, kes on 3 aasta jooksul kasvatanud käivet ja kasumit rohkem kui 50%, on loonud kõige rohkem uusi töökohti, kannavad endas kiiresti areneva ettevõtte olulisi omadusi – paindlikkus, kiirus, julgus. Vaid alla 1% Eesti ettevõtetest on gasellid.

2013:

Pärnumaa parimate ettevõtete 2013 a. tunnustamisel valiti Aknakoda OÜ parimaks alustanud ettevõtteks.

Esita hinnapäring

Toodame Teile kõige soojemad PVC aknad ja uksed Eestis. Usume, et suudame kindlasti täita ka kõige nõudlikuma Tellija soovid ja ootused. Esita hinnapäring ja leiame teile parima lahenduse.
Esita hinnapäring