Sulge

TÄIDA VÄLJAD

Hooldus ja remont

Aknakoda / Hooldus ja remont

Nagu ütleb rahvatarkus – mis liigub, see kulub.

Tavapäraselt vajavad plastaknad hooldust üks kord aastas (akende reguleerimine, suluste õlitamine ja tihendite silikoonimine). Nende töödega saab reeglina meist igaüks hakkama. Peab lihtsalt teadma, kuidas ja mida teha. Lihtsam võimalus on tutvuda meie kodulehel (vt. Dokumentatsioon) akende hooldus- ja kasutusjuhendiga ning sellejärgselt hooldus teostada.

Kui tekib küsimusi, pöörduge meie müügiesindajate poole, nad jagavad õpetusi. Kui siiski pole aega, ega võimalust akende hooldusega tegeleda, pöörduge lähimasse müügiesindusse ja tellige akende hooldus sealt. Sellisel juhul on kindel, et tööd teostab kogemustega spetsialist. Samuti soovitame pöörduda müügiesindusse kui on mõni suurem mure akendega (nt. akna klaaspakett on katki, aken ei avane vmm.). Nendel juhtudel ei ole mõtet hakata probleemi lahendama ise, las seda teevad spetsialistid. Igale probleemile leiame lahenduse!

Pühendunult ja südamega,
Teie Aknakoda.

Esita hinnapäring

Toodame Teile kõige soojemad PVC aknad ja uksed Eestis. Usume, et suudame kindlasti täita ka kõige nõudlikuma Tellija soovid ja ootused. Esita hinnapäring ja leiame teile parima lahenduse.
Esita hinnapäring