Sulge

TÄIDA VÄLJAD

Tagasiside

Aknakoda / Tagasiside

Nägin Aknakoda OÜ reklaami ja kuna vana puitaken vajast väljavahetamist, tellisin uue, parima soojapidavusega PVC-akna. Aken valmis kolme nädalaga, seejärel teostati paigaldus- ja viimistlustööd. Töö toimus kiirelt ja kvaliteetselt. Osutatud teeninduse ja saadud tulemusega olen väga rahul!

Ivo Linna

Tere! Hea Piret! Siiralt tänan teid nii hea suhtumise eest! Väga tore oli teiega suhelda nii professionaalselt kui ka inimesega! Soovime teile tervist ja päikest, edu teie töös ja veel kord täname kogu meie pere poolt!

Jelena Tallinnast

Koostöö on sujunud väga hästi! Eriti oluline on suuremate projektide puhul jooksvalt kerkivate probleemide operatiivne lahendamine! 5+!!!

Tambet Sari

Aknatark OÜ

Aknad on väga head ja paigaldajad tasemel!

Pr. Liili Tabiverest

Olen mitu korda juba Aknakoda OÜ-st aknaid tellinud ja tehtuga väga rahul. Eriti tahaksin kiita siseviimistlust teinud töömeest.

Tamara Tartust Kaunase puiesteelt

Thank You for good co-operation regarding windows replacement. Please thank the workers behalf of me the professional work and manner during the work they one. 

Pertti Pärnust Tammsaare tänavalt

Tellisin Pärnusse Vallikääru piirkonda endale uue akna rõdule. Töö oli kiire ja korralik, väga rahule jäin. Koristati ja pesti veel klaasivahetusest tingitud jama ära ka. Ja kontoris oli ka väga meeldiv teenindus (eriti see tüdruk Savi tänava kontoris), lisaks sobis hinnaklassilt igati. Katsun rohkem mitte enda aknaid lõhkuda, aga kui peaks juhtuma, siis tean kus Teid leida. Tänud!

Martin

Suurepärane klienditeenindus! Vaieldamatult parim hind ja kvaliteet!  Soovitan!

Kristo Meerits

Professionaalne ja sõbralik teenindus! Aitäh Erkki Lumisalu!

Ria Pärnust

Tere! Tahan tänada väga hea teeninduse eest ja erilised kiitused töömeestele – kõik on väga ilusasti ja hästi tehtud

Pr. Elvi Teder, Virula tn. Tori vald

Tere! Tänu teile kaunistavad minu kodu imeilusad aknad. Jõudu ja jaksu teie toredale meeskonnale.

Reelika Huljalt L-Virumaa

Ilusad ja kvaliteetsed tooted ning väga meeldiv ja asjatundlik teenindus. Koostööpartnerina usaldusväärne ja tähtaegadest kinnipidav.

Tarmo Toom

Sunorek AS

Lääne piirkonna müügijuht

Tere, Soetasime eramule uued aknad, toode vastas täpselt meie ootustele. Asjalik teenindus ja suured tänud paigaldajatele hea töö eest! 

Kristiina Rakverest

Esita hinnapäring

Toodame Teile kõige soojemad PVC aknad ja uksed Eestis. Usume, et suudame kindlasti täita ka kõige nõudlikuma Tellija soovid ja ootused. Esita hinnapäring ja leiame teile parima lahenduse.
Esita hinnapäring