Sulge

TÄIDA VÄLJAD

Mõõtmine

Aknakoda / Mõõtmine

KUIDAS  MÕÕTA  AKNAID hinnapäringu tarvis?

Järgneva õpetuse tulemused on mõeldud ainult hinnapakkumise koostamiseks (ei ole mõeldud tellimuse vormistamiseks!). Kui meie esindaja ei ole objektil kliendi esitatud mõõte kontrollinud, siis Aknakoda OÜ ei vastuta esitatud mõõtude õigsuse eest! 

 

1. UUSEHITIS

 

Mõõtke ära akende ja uste avad. Saadud mõõtudest lahutage laiuses 30 mm ja kõrguses 20 mm. Lisaks saadud mõõtudele, esitage akende joonised, kus on ära märgitud akende jaotised jm. 

 

VANA EHITIS

1. PUUMAJA 

 

Võtke mõõdud väljastpoolt laiuses piirdelauast piirdelauani ja kõrguses veeplekist ülemise piirdelauani ja lisage mõlemale saadud mõõdule 50 mm. Nii saate ligilähedased akna laius- ja kõrgusmõõdud. Kui aknal on jaotised, siis võtke mõõt piirdelauast jaotise keskele. Võetud mõõtudele lisaks oleks hea kui saate teha ka pildi vanast, välja vahetatavast aknast. 

 

VANA EHITIS

2. KIVI VÕI KROHVITUD MAJA 

Võtke välimine aknava mõõt (laiuses põsest põseni ja kõrguses veepleki pealt ülemise põseni) ja lisage mõlemale mõõdule 30 mm.Nii saate ligilähedased akna laius- ja kõrgusmõõdud. Kui aknal on jaotised, siis võtke mõõt põsest jaotise keskele. Võetud mõõtudele lisaks oleks hea kui saate teha ka pildi vanast, välja vahetatavast aknast. 

Esita hinnapäring

Toodame Teile kõige soojemad PVC aknad ja uksed Eestis. Usume, et suudame kindlasti täita ka kõige nõudlikuma Tellija soovid ja ootused. Esita hinnapäring ja leiame teile parima lahenduse.
Esita hinnapäring