Sulge

TÄIDA VÄLJAD

Paigaldus ja viimistlus

Aknakoda / Paigaldus ja viimistlus

Kui tekib plaan või vajadus vanade akende uute vastu vahetamiseks on lisaks akendele vaja teostada ka paigaldus-viimistlustööd.

Tööprotsess sisaldab:
  a) Vanade akende eemaldamine ja uute paigaldamine
  b) Uute, välimiste veeplekkide valmistamine ja paigaldamine
  c) Välimiste aknapalede viimistlemine ( plekist kattenurk või krohvimine või puitpiirdeliist – valik sõltub objekti eripärast)
  d) Uute, sisemiste aknalaudade valmistamine ja paigaldamine
  e) Sisemiste aknapalede viimistlemine ( nt. kipsplaadiga palede katmine, pahteldamine ja värvimine)
  f) Vanade akede ja ehitusprahi utiliseerimine

Nagu eelnevast infost selgub on vaja kvaliteetse tulemuse saavutamiseks nii oskusi kui kogemusi. Sellegipoolest on kaks võimalust:

  a) Teostada tööd ise
  b) Tellida tööd aknad valmistanud ettevõttest

Meie soovitus on tellida tööd aknad valmistanud ettevõttest. Põhjuseid on palju. Tellides nimetatud tööd ettevõttest võite olla kindel, et tööd teostavad kogemustega spetsialistid kokkulepitud aja jooksul, kasutatakse õigeid ja kvaliteetseid materjale ja tehtud töödele antakse garantii. Ise tehes võib jääda protsess venima – palju asju tuleb ise organiseerida (tellida õiges mõõdus veeplekid ja aknalauad, osta vajalikud ehitus- ja viimistlusmaterjalid). Ka rahaliselt ei pruugi ise tehes teostus odavam tulla – enda ajakulu pluss järgi jäävad materjal (kõike ei saa tõenäoliselt ära kasutada). Ärge tehke oma elu keeruliseks ja jätke nimetatud tööd proffessionaalidele.

Edu valiku tegemisel!
Pühendunult ja südamega,
Teie Aknakoda.

Esita hinnapäring

Toodame Teile kõige soojemad PVC aknad ja uksed Eestis. Usume, et suudame kindlasti täita ka kõige nõudlikuma Tellija soovid ja ootused. Esita hinnapäring ja leiame teile parima lahenduse.
Esita hinnapäring