Sulge

TÄIDA VÄLJAD

Meist

Aknakoda / Meist

Ettevõttest

Aknakoda OÜ on Eesti erakapitalil loodud ettevõte, mis on asutatud 11. märtsil 2011. aastal. Kindlasti kuulume Eesti juhtivate  plastakende tootjate hulka ja võime endid pidada julgelt oma ala professionaalideks.

Aknakoda OÜ põhitegevuseks on plastikakende tootmine ja müük. Ettevõtte uus ja eeskujulik tootmishoone asub Pärnus Pärlimõisa tee 27. Tellija poolt oodatud kõrge kvaliteedi tagamiseks  kasutame tipptasemel tootmisseadmeid. Aknad ja uksed valmivad Euroopa juhtiva Saksa profiilitootja  Rehau materjalidest ja on varustatud rahvusvaheliselt tuntud, oma valdkonna liidri Roto sulustega. Klientide paremaks teenindamiseks oleme avanud müügisalongid Tallinnas, Tartus, Pärnus, Rakveres, Võrus ja Valgas.

Lisaks pakume puit- ja puitalumiiniumaknaid, erinevaid klaase ja klaaspakette. Võimalik on tellida akende-uste paigaldus- ja viimistlustöid.

Aknakoda OÜ  müügiesindajad on põhjaliku väljaõppega ning kogenud töötajad. Pühendunud suhtumise tulemusena tagame Teile  meeldiva teeninduse, professionaalse toodete tundmise ja Teile sobiva lahenduse leidmise. Usume, et suudame täita ka kõige nõudlikuma Tellija soovid ja ootused.

Ootame Teid meie müügisalongidesse konsultatsioonile!   

Esita hinnapäring

Toodame Teile kõige soojemad PVC aknad ja uksed Eestis. Usume, et suudame kindlasti täita ka kõige nõudlikuma Tellija soovid ja ootused. Esita hinnapäring ja leiame teile parima lahenduse.
Esita hinnapäring